Rotterdam The Hague Airport | Yassin Saddiki | Commercieel manager

“Wat Ploum onderscheidt van andere kantoren is dat ze een meter extra lopen voor hun klant. Die extra stappen, maken voor mij het verschil.” - Yassin Saddiki, Commercieel manager Rotterdam The Hague Airport

Informatie over een partnership met Ploum?

partnerships@ploum.nl

Hart voor de zaak

Commercieel manager Yassin Saddiki houdt zich op Rotterdam The Hague Airport met name bezig met vastgoed, parking, horeca, retail en services. Hij schakelt Ploum regelmatig in, met name als het gaat om verhuur- en servicecontracten.

“Wat ik fijn vind aan de advocaten bij Ploum is dat ze meedenken op strategisch niveau. Bij onderhandelingen kijken ze niet alleen naar wat er op dat moment speelt, maar denken ze al drie stappen vooruit. Omdat ze de moeite doen om je bedrijf te leren kennen, gaat ze dat gemakkelijk af. De advocaat waar ik veel mee werk, kent de luchthaven door en door. Bijna alsof hij er elke dag rondloopt. Dat zorgt ervoor dat als ik het ergens over heb, hij meteen weet wat ik bedoel en we de diepte in kunnen gaan. Wat een groot pluspunt is omdat de zaken die bij ons spelen om specifieke kennis vragen.”

Proactieve houding

“Verduurzaming is op dit moment een belangrijk onderwerp voor onze luchthaven. Dat speelt ook een rol in de contracten die we met samenwerkingspartners aangaan. Ploum denkt daarin mee en adviseert ons. Niet alleen als juridisch specialist, maar ook als sparringpartner. Ik waardeer hun proactieve houding. Mijn contactpersoon pluist vaak op eigen initiatief nog extra zaken uit of vraagt een collega om mee te kijken. Wat Ploum onderscheidt van andere kantoren is dat ze een meter extra lopen voor hun klant. Die extra stappen, maken voor mij het verschil.”

Eerste hulplijn

“Ook bijzonder aan de advocaten van Ploum is dat ze zich inleven in de klant. Niet omdat het moet, maar uit persoonlijke interesse. Ik kan ze altijd bellen als eerste hulplijn. En als mijn contactpersoon het antwoord niet paraat heeft, gaat hij meteen intern te rade bij andere afdelingen. Het komt regelmatig voor dat ik acuut een probleem moet oplossen. Dat snappen ze. Ze gaan dan zelfs ’s avonds door omdat ze weten dat ik een deadline heb. Dat noem ik hart voor de zaak hebben, alsof het je eigen bedrijf is.”

Dorine en Willem verkennen graag de mogelijkheden met jou.

Advocaat, Partner

Dorine ten Brink

Expertises:  Contractenrecht , Arbitrage, Privacyrecht, IT-recht, Cybersecurity , Transport en Logistiek, Commerciële contracten, E-commerce, German Desk,

Advocaat, Partner

Willem Leppink

Expertises:  Intellectuele Eigendom, Europees recht, Merk- en Modelregistratie, Marketing en Reclame, Technologie, Media en Telecom, Food, E-commerce,

Over Ploum  

Klanten aan het woord

Home  

Partnerships